Takie jest życie…

Wrzesień mnie rozpieszcza, OM mnie rozpieszcza, normalnie żyć nie umierać…eh.

Tak zwyczajnie, po prostu dobrze mi. Natenczas. Problemy oczywiście nie zniknęły, nerw szarpnie na to, czy owo, ale ogólnie mam dobry czas. Cieszę się tym, co mam, co wokół mnie zachwyca, a o tym, co mniej lub wcale, staram się nie pamiętać. Nie mam na wszystko wpływu. Szkoda mi czasu na sprawy  (ludzi), które mnie wkurzają, nie interesują, ranią…Nie przekreślam, ale i nie walczę…Kumuluję energię na to, co mnie zachwyca, inspiruje, motywuje, by czuć się dobrze i z uśmiechem witać kolejny dzień…

Niedawno miałam żal. Ktoś swoją nieobecnością zweryfikował kawał wspólnego życia. Bo takie jest życie. Teraz. Ale przecież nie warto pielęgnować w sobie żalu. Lepiej pielęgnować wspomnienia. I tych w sercu co byli, są i będą. Dla mnie.

A wrzesień zachwyca…Tegoroczny na zawsze  zapadnie w moich wspomnieniach…

16 myśli na temat “Takie jest życie…

  1. Skoro zatem odczuć tak zacnych jest pora, przyjemniej jeszcze będzie ich wzmocnić, odszpuntowując to i owo:) Zdrowie gospodarskie zanaszam a i za nieprzemijającą aktualność słów przez WMPanią zdeklarowanych przepijam:)
    Kłaniam nisko:)

    Polubienie

  2. Coś mi się wydaje, że mój też w pamięć zapadnie. Oby było tak, że pamiętamy tylko te dobre chwile. W przypływie wrześniowych przemyśleń tak właśnie mi przez głowę przeszło: że szczęśliwie pamiętam te dobre właśnie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s