Jak miło…

Czy ktoś nie lubi być nagradzany? Wątpię, wszak to zawsze miłe uczucie jest …:)

I tak przy sobocie, gdy spadające  z szarego nieba krople deszczu robią dewastację w dotychczasowym  pięknym (muszę to przyznać) zimowym krajobrazie i  absolutnie nie stwarzają nastroju przedświątecznego,  który próbuje ratować  bulgoczący w garnku bigosik – bynajmniej nieświąteczny -czyli rozchodzący się zapach grzybów i kapusty, dostaję prezent od  DD!

Dziękuję przepięknie za tak miłą niespodziankę!!!

I teraz kolej na ciąg dalszy zabawy, więc  nominuję  kolejne  zaprzyjaźnione blogi,a właściwie ich autor(ów)ki:)

NIEDYSKRETNA – za kreatywność w życiu, bezkompromisowość w swoich poglądach, mocny kręgosłup choć nie sztywny, wrażliwość, humor, zaradność i  pewność siebie- po prostu bycie fajną, piękną młodą kobietą, której trudno nie lubić.

THUNDERSTORM –  za bycie weteranką w nagradzaniu mnie- żart ;D  A tak serio, za szczere  pokazywanie siebie jako młodej kobiety, matki, której na co dzień przyszło samej zmagać się z rzeczywistością.

LENKA – za konsekwencje w miłości,  pielęgnowaniu jej i dziękowaniu za nią.

TATA SZYMONA – fajnie poczytać o rodzicielstwie i nie tylko, z męskiego punktu siedzenia 😉 Co tu dużo mówić, męski pierwiastek w dyskusji po prostu  ją wzbogaca 🙂

MARGOLKA – za konsekwentność, a przede wszystkim za zgodność charakterologiczną  w wielu kwestiach…ze mną ;P

Tym razem postanowiłam wytknąć palcem, ale ułatwiając sobie  przy tym zadanie przyjęłam, że:   stawiam na młodość – nikomu nie licząc lat 😉 Choć w moich linkach wszyscy zasługujecie na nagrody. Bez dwóch zdań!  Tyle że weekend by mi zszedł na pisaniu o Waszych zasługach 🙂

A o to zasady zabawy:
Nominować blogi, które według mnie zasługują na wyróżnienie.Poinformować blogerów, o tym, że są nominowani.Podziękować blogerowi, który mnie nominował.Dołączyć nagrodę na swoim blogu.

14 myśli na temat “Jak miło…

  1. cha, cha, a miałam to zrobić, ale wiedziałam, wiedziałam…:)
   Ja też nie znoszę i zazwyczaj typuję wszystkich z linków, ale tym razem uległam regułom…
   Tyle, że ustaliłam wewnętrzne zasady, co skróciło mi moje zadanie 😉
   Dziękuję!!!

   Polubienie

 1. Dziekuje bardzo na wyroznienie 🙂 mile zaskoczenie 🙂 ja w najblizszych dniach bede miala niewiele czasu na wyroznienie u siebie blogow, ale postaram sie tez to zrobic 🙂 obym do konca roku zdazyla 😉

  Polubienie

 2. Uff… Dopiero dzisiaj miałem okazję posiedzieć przed okienkiem na świat 😉 trochę dłużej – na tyle, by wpisać co nieco tutaj i „u siebie”. Co będę pisał dużo – bardzo serdecznie dziękuję za nominację! Czuję się tym bardziej wyróżniony, że jestem w tym gronie jedynym facetem ;D.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s