Tradycyjnie lub nie- dobrego czasu!

Powietrze jest przepełnione zapachem kwitnących czereśni. Białe kwiaty, soczysta zieleń i błękitne niebo skąpane promieniami słońca. Czy potrzeba coś więcej?
 
Czego Wam i sobie życzyć? Może tego, aby dobry Bóg lub los obdarował obficie zdrowiem, miłością i szczęściem.
Nieważne w co, czy w kogo wierzymy i jak spędzamy te święta, bo najważniejsze jest to jacy sami jesteśmy. Czy potrafimy pochylić się nad drugim człowiekiem, bezinteresownie pomóc, uśmiechać się do ludzi, szanować inność…Czy mamy dyplom z bycia porządnym człowiekiem.
Tradycyjnie jednak z całego serca życzę
WESOŁYCH ŚWIĄT
I SMACZNEGO JAJKA 🙂
 
Adela Hriscu
ORAZ MOKREGO DYNGUSA!
Bo tradycja to ważna cześć naszej kultury.  A najpiękniejsza jest ta związana ze świętami i warto o tym pamiętać. Nawet jeśli nietradycyjnie je się spędza. Zawsze  można własną tradycję tworzyć 🙂 Po to, by ten czas świąteczny był dobrym czasem dla wszystkich.

21 myśli na temat “Tradycyjnie lub nie- dobrego czasu!

 1. Najpiekniejszych, zdrowych, rozesmianych i pachnacych wiosna Swiat Nocy Wielkiej dla Ciebie i calej rodziny! U mnie deszcz pada codziennie, a nocami sa burze. Trawa zielona, ale dzisiaj jest bardzo zimno. Lece do Polski na dlugie wakacje 1 czerwca 🙂 Mam nadzieje, ze bedzie wtedy tak pieknie jak jest teraz! Pozdrawiam Roksanno!

  Polubienie

 2. Bóg Zapłać, a i wzajem ode mnie przyjąć upraszam równie z serca płynących życzeń byś WMPani, jako i familija cała Świąt tych przepędziła zdrowo i radośnie…:) Kłaniam nisko:)

  Polubienie

 3. Radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych, spokoju, pogody (nie tylko tej za oknem) i jajka, które smakuje tak tylko raz do roku 🙂 Pozdrawiam wielkanocnie

  Polubienie

 4. Serdeczności na Święta raz jeszcze Roksanno dla Ciebie i Twoich Bliskich:)Pisałam już w poście „Dużo za dużo „, jednak nie wiem , czy zauważyłaś:Znasz etymologię imienia Roksanna ?

  Polubienie

 5. Niechaj Wielkanocne życzeniapełne nadziei i miłościprzyniosą sercu radość w te świętai w przyszłości.Zdrowych, pogodnych oraz pełnych radości Świąt! :-)Od-nowa

  Polubienie

 6. Cóż, mam nadzieję, że święta miałaś udane 🙂 Ja spędziłam je bardzo nietradycyjnie: leżąc w łóżku i popijając fervex 😀 ale bywa i tak, najwazniejsze, że spędziłam ten czas z rodziną 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s