Obcy w moim domu…

Biorę tyłek w troki i…zwiewam…Niech się dzieje co chce. Jeszcze tu siedzę, ale zaraz spakuje do torby to, co najpotrzebniejsze i tyle mnie tu widzieli. Nie wiem, gdzie ja rozum miałam…Ech…Mąż mnie zostawił, porzucił dom, to i ja sobie pójdę, a co! Nie będę siedzieć sama  z …trzema obcymi facetami. Nie, no jednego to znam, nawet rodziną jest, ale to nie zmienia faktu… No nie wiem, gdzie ja rozum miałam godząc się na to wszystko. Ba!…nawet sama zaproponowałam ten termin, bo przecież, w tamtym tygodniu mnie nie było, a i tak jeden obcy się plątał po domu. Nawet to plątanie mu wyszło…na ścianie i suficie mu wyszło… A teraz mam TRZECH…z góry, z dołu dochodzą jakieś dziwne odgłosy, głośne odgłosy…Bo ja tak w ramach kryzysu…Tak za darmo mnie się  zachciało coś mieć. Tak z tej pazerności, bo przecież już miałam, kilka lat miałam, ale więcej i lepsze zachciało się…Więc mam …w prezencie. Lepszy model i Obcych na noc też.  To ja biorę swój tyłek i torbę, i idę koczować gdzie indziej. Jutro rano wpadnę …czy wszystko na miejscu jest…;)

30 myśli na temat “Obcy w moim domu…

  1. Zaraz , zaraz ! Nie mogę się połapać , czy Ty remontujesz czy panów kolekcjonujesz ? Najpierw jeden , potem drugi …. trzeci i już jest pięciu ? Na ilu się zatrzymasz ??? Nie tłumacz mi , że wiosna nadeszła !!! ******************* jak zawsze serdeczne a nawet i bardziej !!!!!

    Polubienie

    1. :))) jaka wiosna??? Kolekcja mi się zmiejszyła do dwóch sztuk, Panowie zrobili swoje i ..odjechali :))) A ja czekam na słońce by ocenić ich robotę :))) Moc buziaków jak zawsze dla Ciebie Ty Moja naj, naj…:)**

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s