Święta…stoją za progiem…

SPOKOJU DUCHA, RADOŚCI I MIŁOŚCI W SERCU, UŚMIECHU NA TWARZY

W TEN CUDNIE NAM DAROWANY CZAS

ŻYCZĘ WSZYSTKIM !

22 myśli na temat “Święta…stoją za progiem…

 1. …Roksanko kochana, dziękuję i ja Tobie życzę wesołych spokojnych, uśmiechniętych Świąt Wielkanocnych dla Ciebie i Twojej rodziny – Smacznego jajeczka Wielkanocnego,dużego zająca czekoladowego,zdrowia niezawodnego, wielu radości,przez całe Święta samej wesołości….:)))

  Polubienie

 2. Kobiecość górą! Weźmy swoje życie w nasze ręce! Przemyślenia dziewczyny, która chce się stać kobietą światową. Zapraszam na the-lady-in-red.blog.onet.pl

  Polubienie

 3. Niech zmartwychwstały Pan zagości w sercach naszych i napełni je Wiarą, Nadzieją i Miłością. Niech Jego Miłość do nas sprawi, abyśmy i my umieli kochać i zjednoczeni z Nim byli lepsi, lepsi dla nas samych i życzliwsi dla bliźnich.

  Polubienie

 4. W dniu wielkiej nocy, życzę Ci mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego, niech świeża będzie Twoja pisanka i radosnego Co dzień poranka!

  Polubienie

 5. Wesołego zająca, co śmieje się bez końca,szczerbatego barana,co beczy od rana,pisanek w koszyku oraz mokrego ubrania w dzień polewania :o))Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół zyczy desti :o)

  Polubienie

 6. Dziękuję. Ja Ci wysłałam wirtualną kartkę, ale okazało sie, że to była jakaś strona „uduś” i połowa kartek mi nie doszła. następnym razem wyślę z Onetu, bo one, choć mniej ładne, zawsze dochodzą. Więc jeszcze raz. Zdrowych i pogodnych Świąt wielkanocnych dla Ciebie i Twoich bliskich :)))

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s