Choćby od jutra…

Kwiecień plecień poprzeplata trochę…

To miesiąc, w którym wszystko się budzi…przyroda i my ze swoimi starymi marzeniami i nowymi pragnieniami. Czasami na wyrost, tak jakbyśmy byli przekonani, że należy nam się od życia więcej niż dostajemy. A życie trzeba po po prostu kochać…miłością bezinteresowną, bo dane nam jest na krótko. Nie da się życia przeżyć jeszcze raz, więc warto je zmienić jeśli coś uciska, uwiera, przeszkadza. Więc warto zapomnieć, wybaczyć…Wyrzucić z siebie wszystko co złe.Trudne? Zapewne tak…ale da się…naprawdę. Potrzeba tylko odwagi. Choć w życiu są rzeczy nieodwracalne, których nie można wymazać, ale można je oswoić. Tak jak można oswoić ból i strach. Warto spojrzeć optymistycznie na otaczający nas świat. Dostrzec jego uroki…poczuć intensywnie jego zapach…

13 myśli na temat “Choćby od jutra…

 1. Ja do poprzedniej notki gdyż przegapiłam.Mam płaściutki z ciekłymi kryształmi w domu i patrzę już od paru miesięcy na Was przez niego.Co do dzisiejszej notki,ach nie jest to takie proste.Nie.

  Polubienie

  1. Wiem,że nie jest, ale próbować warto……………………………………………………………………………………………..Odkąd u Tuśki stoi płaściutki ja nie mogłam na swój z dużym kuprem juz łaskwie patrzeć i czekałam tylko na sposobność…hmmm dośc długo bo ponad pół roku…ale mam :))))

   Polubienie

 2. Droga Roksano takie wreście optymistyczne spojrzenie to by mi się przydało……od lat próbuje się zmienić ale jakos uparcie mi nie wychodzi lecz nie tracę nadzieji.Pozdrawiam cieplutko

  Polubienie

  1. Bo nadzieja umiera ostatnia…i ja mam swoje smuteczki,złe dni..i rozczarowania…czasami więcej sie martwie niż potrzeba, ale staram sie jak mogę nie poddawać sie temu..wyrzucam złe myśli.Ciepłe serdeczności tchnięte otymizmem :))

   Polubienie

 3. Dobrze, że to już kwiecieć, nareszcie…Jeszcze tylko 8 intensywnych tyogni, przy czy dowiedziałam się że ten pierwszy majowy tydzień trwa prawdopodobnie 9 dni minus jedna środa. Cudownie po prostu:-) Może czekają nas jeszcze inne niespodzianki??:-)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s