Ciepło…

Jestem ciepłolubna, choć upały źle znoszę. Najchętniej zamieszkałabym tam, gdzie temperatura nie spada poniżej 15 stopni i nie rośnie powyżej 30. Nawet nie wiem, czy takie miejsce jest na ziemi. Ale gdyby takie istniało i nie byłaby to bezludna wyspa…to ja bardzo chętnie.

Lubię ciepłych ludzi…którzy potrafią swym ciepłem obdarzać innych.

Lubię ciepło i blask świec, a przy nich ciepłe rozmowy z bliskimi.

Lubię ciepło bijące z kominka, który rozpalam w chłodniejsze i zimowe wieczory.

I ciepło z ogniska, gdy nocą pod rozgwieżdżonym niebem siedzimy i gawędzimy wesoło.

Lubię ciepło koca , gdy opatulona nim leżę i czytam książkę.

Lubię czyjeś ciepłe ramiona…

Lubię ciepło…

Przez te kilka dni ogrzałam się ciepłem bliskich…łatwiej teraz będzie znieść podmuch zimnego wiatru.

 

 

17 myśli na temat “Ciepło…

 1. Ciepelko – mrrrrr, mrrrr, mrrrrr!!!! Za oknem słoneczko, na termometrze z południowej strony radosne 29 stopni… Życzę Ci poświatecznie – duzo ciepła, nie tylko pogodowego, ale przede wszystkim tego ludzkiego.

  Polubienie

 2. A ja przyszłam do Ciebie z wiankiem uplecionym ze słońca promieni…:))ciepłego, miłego dnia…:)))net wyszeptał dzisiaj, że lato w tym roku gorące, czerwiec upalny…(mam wtedy zieloną szkołę…hura!!! )a Boruta zwiastuje ciepło już od pierwszego kwietnia…;)))

  Polubienie

  1. Cały dzień pięknie świeciło i ogrzewało :))) …też slyszałam,że lato ma byc gorące..dla mnie i tak będzie bo na skrzydałach mechanicznego ptaka zląduje moja przyjaciólka,a druga dolączy do nas na swym rumaku mechanicznym…oj będzie się dzialo…to gorące dziewczyny:)))

   Polubienie

   1. oj będzie się działo…hihihi…;)))a teraz słońce, słońce, słońce i minus dwa…:)))składałaś już podanie o przyjęcie dzieciaka do gimnazjum?…ja się wczoraj obudziłam i zostało mi tylko dwa tygodnie…teraz mały biega po szkole za wpisami nauczycieli i psychologa a ja muszę napisać podanie…z uzasadnieniem dlaczego akurat to gimnazjum wybraliśmy(mam wprawę piszę kilka CV i listów motywacyjnych dziennie 😉 )…ładnie się zaczyna co to będzie jak pójdzie do liceum…miłego ciepłego dnia…;)))

    Polubienie

    1. Co będzie jak pójdzie do liceum to ja wiem , bo juz to przeżyłam ..nadodatek w innym województwie , zupełnie inna rekrutacja i w każdym liceum inna punktacja…miała róznice nawet 15 punktów…Miśka pewnie czeka to samo za trzy lata.A co do gimnazjum to u nas jest w tej samej szkole , gdybym dawała go gdzie indziej to musial by dojeżdzac ,a ze wsi do miasta nie tak łatwo, trzeba by go było wozić. Przyznaję mam obiekcje, wolalabym ,żeby chodził do innego gimnazjum, ale mam nadzieję ,że tak jak Tuśka , która dostała sie do drugiego liceum najlepszego w mieście na 28 państwowych…(22 w Polsce),a 1 -sze miejsce w Polsce tez bylo z jej miasta..sławetna 13-tka ze Szczecina…to i on da sobie radę. W razie czego ręka na pulsie i gdyby bylo coś nie tak to go przeniosę. Lecę się przywitać u Ciebie:***

     Polubienie

     1. też tak myślę, dziecko i tak musi sobie dać radę…dużo przecież wynosi z domu…jakie dzieciństwo takie, życie…pozdrawiam już cieplej na termometrze…;)Cami

      Polubienie

      1. Dużo racji w tych słowach, ale mnie czasami trafia ,że wyboru nie ma z powodu miejsca zamieszkania.I tak na zajecia pozalekcyjne wozimy do różnych dwóch miast…I z tego powodu Tuśkę wysłałam juz w świat…Cieplutko pozdrawiam

       Polubienie

       1. wszystko ma dwa końce…ja mam za to drogę szybkiego ruchu za plecami (i o ciszy mogę marzyć)…ale za to przed sobą górki…:))))

        Polubienie

  1. Zimę to ja lubie na zdjęciach;)) a jak ej zapragne to na kilka dni;))…zawsze można wyjechać;)))dla mnie wiosna i lato mogły by być naokrągło…

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s