Nie irytuj, lepiej przytul…

    ” Przytulanie jest zdrowe.Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje czlowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresję, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem. Przytulanie jest zupełnie naturalne.Jest całkowicie organiczne, naturalnie słodkie , nie zawiera pestycydów, konserwantów ani sztucznych składników i jest w 100% odżywcze. Przytulanie jest właściwie doskonałe.Nie ma części, które mogłyby sie zużyć, ani baterii, które mogłyby sie wyczerpać, nie wymaga okresowych przegladów, niewiele energii zużywa, mnóstwo dostarcza, nie tuczy , nie podlega inflacji, jest wolne od miesięcznych opłat, ubezpieczeń, nie jest narażone na kradzież, nie podlega opodatkowaniu, jest ekologiczne i, ma się rozumieć zawsze w pełni odwzajemnione.”

                                                                                          źródło nieznane

Zachwyciła mnie ta notka o przytulaniu i jednocześnie uświadomiła mi ,ze ostatnio rzadko przytulam.Częściej to ja byłam lub jestem przytulana…na pewno jednak odwzajemniam…A teraz idę przytulić się do …poduchy…

8 myśli na temat “Nie irytuj, lepiej przytul…

  1. Przepraszam!!! że nie potrafię Cię do końca zrozumieć Przepraszam za mój upór, ale: Bez Ciebie nie mam nic, nie umiem wierzyć, cieszyć się. Me marzenia nie istnieją, bez Ciebie nie ma ich!!! Nie umie się cieszyć, nie potrafię żyć Bez Ciebie jestem niczym – duszą zaginioną w tym wszechświecie. Pozwól mi odnaleźć się!!!! Pozwól mi z Tobą cieszyć się każdym nowym dniem, Odkrywać najpiękniejsze zakątki świata – z Tobą, bo przy Tobie takimi stają się i nabierają wyrazu!!! W imię tamtych dni, które były i których zapomnieć nie mogę W imię naszej miłości, która jest – pozwólmy jej żyć i rozwijać się!! Niech wahania i problemy rozwieją się niech te myśli umkną w wieczny mrok Niech pozwolą nam żyć!!! Życiem cieszyć się!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s